ana sayfa > Seramik Firmaları > Kale Seramik

Kale Seramik

Pazartesi, 11 Şub 2013 admin yorum ekle yorumlara git

Kale Seramik yaşam konforunuzun maksimum düzeyde olmasına olanak sağlayan oldukça estetik bir görüntüyle bulunduğunuz ortamı gerçek bir yaşam alanına dönüştürebilen gayet kullanışlı özellikleri bünyesinde bulunduran her zevkin kesimine uygun olarak üretimini gerçekleştiren güvenilir ve sektöründe öncü bir konuma sahip markadır.

canakkale seramik 400x343 Kale Seramik

A’dan z’ye her türlü geniş üretim yelpazesiyle ve insan odaklı çalışma prensibiyle adından başarıyla söz ettiren firma modası geçmeyecek ve çekiciliğini her zaman koruyacak bir dünyaya sizi çağırıyor. Seramik alanında bilinen tek düze kalıpların sınırlarını aşan özel seçenekleriyle göz dolduran seramikte akla gelebilecek başarılı seramik üreticisi Kale Seramik bunların yanında çevre dostu yapısı ve sağlıklı uzun ömürlü dayanıklı ürünleriyle de göz doldurmaktadır.  Yeniliğin mimarı diyebileceğimiz seramiğin ilk akla gelen adresi son teknolojinin nimetlerinden yararlanarak ürünleri oldukça başarılı şekilde üstesinde gelerek hizmete sunabilmiştir.

2013 yılının ilk ihracatını da Fransa Suudi Arabistan Kanada İtalya ve İngiltere’ye gerçekleştirmiştir. Çanakkale’nin Çan ilçesinde Kale seramik fabrikalarında düzenlenen kutlamayla yeni yılın ilk yurtiçi aktarımını Erzurum Gaziantep İzmir Ankara Antalya ve İstanbul’a yapmıştır. Avrupa’da 3. Ve Dünya’da 12. En büyük seramik karo üreticisi olmayı başarabilen Kale seramik emin adımlarla yoluna devam etmektedir.  Bunların dışında Türkiye’nin En Verimli Endüstri Tesisi unvanına  Enerji ve Tabii Kaynaklar bakanlığı tarafından organize edilen sanayide enerji verimliliği proje yarışmasında layık görülen firma birincilik ödülünü alarak her alanda başarılı olduğunu bir kez daha göstermiştir.

untitledf Kale Seramik

Son 3 yıl içerisinde enerji yoğunluğunu en fazla düşüren Kale Seramik ’in bu kadar başarılı olmasının anahtarında yaptığı işe gösterdiği saygı ve müşteri memnuniyetlik kaliteli  daima ileriye dönük düşünen belli kalıpları aşabilmiş yenilikçi yapısını bünyesinde barındırması yatmaktadır.  Dünya standartlarına paralel olarak üretim yapan ve tam kapasiteli olarak çalışan firma layık görüldüğü ödüllerden memnuniyet duyduklarını ve bunun verimli yoğun çalışmalarının mükâfatı olduğunu söylemişlerdir.

Yıllık 62 milyon metre kare seramik üretimi yapan ve dünyada zirveye oynayan firmanın bu kadar övülmesini çok görmemek gerekir.  Beş kıtada altmışı aşkın ülkeye ihraç yapabilmek ve her alanda bu kadar kendini gösterebilmek sektöründe rakiplerine bile gıpta ettirecek örnek olabilecek bir marka olduğunu apaçık bir şekilde göstermektedir.

 

Incoming search terms for the article:

No related posts.

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok